درباره سوسره | وبسایت رزرو آنلاین اقامتگاه
تیم سوسره تمام تلاشش ارائه بهترین خدمات در تمامی زمینه ها ( قیمت , تنوع , حمایت از مهمان و میزبان و ... ) بخصوص احترام به مشتری در تمامی زمینه هاست و اگر مشکلی در هر یک از مراحل اقامت شما بوده برخلاف میل باطنی ما است و در صورت مشاهده حتما پیگیری خواهد شد.

درباره سوسره


ارزش ها

تمام تلاش تیم ما حفظ تمامی ارزش های انسانی و حرفه ای است و در حال حاضر به علت محدود بودن ما در تعداد نیروی انسانی و توان مالی تا جای ممکن سعی در حفظ این موارد داریم و اگر هم کوتاهی در هر زمینه ای از طرف مردم عزیز مشاهده شود با کمال احترام پاسخگو بوده و در جهت رفع آن تمام تلاش خود را خواهیم کرد.با توجه به افزایش روز افزون استفاده از فضای مجازی در ایران، بسیاری از خدماتی که قبلا صرفا به صورت حضوری قابل ارائه بوده اند ، اکنون به شکل آنلاین در دسترس هستند. به کار گیری فضا ی مجازی در راستای اهداف تجاری و خدماتی راه حل ها را به آسانی در دسترس ما قرار داده است. آسان سازی پاسخ به نیازهای روزمره با توجه به مشکلات متعدد حمل و نقل وترافیک و مشکلات محیط زیست، مسیر حرکت بخش عظیمی از جامعه را به سمت پاسخ گویی نیازها از طریق دنیای ارتباطات آنلاین سوق داده است.


ما نیز بر آن شدیم تا بخشی از نیاز صنعت گردشگری کشور را در وبسایت"سوسره" پاسخ بگوییم. سوسره محیطی است برای تعامل بین مالکین اقامتگاه های شخصی که به صورت کوتاه مدت اجاره داده می شوند با مسافرانی که قصد استفاده از این اقامتگاه ها را دارند . در وبسایت "سوسره" میزبانان میتوانند تصاویر و اطلاعات اقامتگاه خود را ثبت کرده و از مشتریان پر تعدادی که در جستجوی اقامتگاهی برای سفر خود هستند ، سفارش دریافت نمایند. ما با برنامه تبلیغاتی و بازاریابی خود سعی در شناساندن فرصت های اقامتی کشور داریم. چرا که بسیاری از ما مقصد سفرمان را بر اساس یافتن مکان اقامت مناسب انتخاب کرده و سپس عزم سفر می کنیم. از جمله اهداف اصلی ما برقراری ارتباط مستقیم بین میزبانان و مشتریان آنها و همچنین ایجاد شرایطی مناسب برای برخورداری همه اقشار جامعه بخصوص قشر های کم درآمد از اقامتگاه هاست و همچنین ایجاد شرایطی برای ثبت نظرات مشتریان درباره ی مشاهداتشان از اقامتگاه هاکه بتواند سطح کیفیت محیط و عناصر اقامتگاه را برای دیگر کاربران تشریح داده و همچنین توجه میزبان را به علایق و نیازهای مشتریان بیشتر جذب کند. در چنین فضایی افزایش سطح کیفی اقامتگاه و خدمات در اثر ایجاد رقابت بین ارایه دهندگان اقامتگاهها ، ضامن پیشرفت بخشی از فرهنگ گردشگری کشور عزیزمان ایران خواهد شد.

سفرهای من
مورد علاقه
حساب کاربری